[MA2] Mass Effect 2 - osiągnięcie "Bez ofiar"

Jak się chce ocalić córkę Samary to trzeba zabić Samarę ale trzeba mieć na maksa prawość albo egoizm.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik ovni dnia niedziela, 10 lipca 2011, 03:06 napisał

Witam.

To corke Samary da sie ocalic, i co czy wtedy Samara jest lojalna i czy cos sie zmienia ?


Samara ginie a jej niebieska córeczka podszywa się pod nią aby nie wywołać buntu wśród załogi. Ta pocja wydaje mi się lepsza, bo córeczka ma lepsze skile. @->--
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik ovni dnia niedziela, 10 lipca 2011, 03:06 napisał

Witam.

To corke Samary da sie ocalic, i co czy wtedy Samara jest lojalna i czy cos sie zmienia ?

Musisz wybrać albo Morinth albo Samara .
Odpowiedz
W kwestii lojalności postaci, które wdają się ze sobą w kłótnię, to tutaj sprawa też jest względnie prosta. Przy odpowiednim współczynniku lajalisty lub renegata można obie postaci mieć lojalne. Co do wyboru ról już w bazie, to czasem mam wrażenie, że to trochę zależy u kogo się gra, bo wnioski w tej kwestii są sprzeczne. Jak na pierwszego specjalistę wybierałem Legiona, to nigdy mi nie zginął.
Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_ovni* dnia niedziela, 10 lipca 2011, 03:06 napisał

Witam.

To corke Samary da sie ocalic, i co czy wtedy Samara jest lojalna i czy cos sie zmienia ?



Tak da się ją ocalić. Wtedy zajmuje ona miejsce Samary i nik sie nie kapnie bo jest identyczna. Wpływa to trochę na ME3 ale na nic szczegulnego.
Odpowiedz
Mi obiło się o uszy że trzeba także rozwijać technologie proponowane prze załogę. Wiem że do takowych należy Działo Thanix turian i tarcza quariańska .
Odpowiedz
Witam,
Mam następujący problem. Zrobiłem wszystkie misje lojalnościowe, Jack i Miranda zawiesiły ogień między sobą, a Tali z Legionem się pogodzili. Kolejna sprawa, mam wszystkie ulepszenia statku. Na misji samobójczej nikt mi nie zginął. Wszyscy przeżyli, nawet się upewniłem po grze i sprawdziłem cały statek. Żadnej trumny nie było na filmiku po ataku. Pytanie moje jest następujące. Czemu do cholery nie dostałem osiągnięcia "Bez ofiar"?
Odpowiedz
← Mass Effect

Mass Effect 2 - osiągnięcie "Bez ofiar" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...