[IWD2] Dale Keeper

Mam problem z Dale Keeperem 2, otóż ustrojstwo nie chce się uruchomić mimo, że grę mam zainstalowaną i, z tego co wiem, w jak najlepszym stanie.

"Dale Keeper II was unable to read the game resources. Dale Keeper II must be able to find these files to work properly. Make sure the Instalation Path has been set to the correct directory and restart Dale Keeper II."

-_- Spotkaliście się z tym? Nie wiem, może wypakowałem program w złym miejscu, bo nie pamiętam, czy on wymagał jakiegoś szczególnego umiejscowienia.
Odpowiedz
Może ściągnąłeś wadliwy plik? Wersja keepera nie jest kompatybilna z wersją gry? Albo coś w plikach z grą się uszkodziło?
Odpowiedz
Problem w niewyjaśniony sposób sam się rozwiązał. Nie wiem, co było nie tak, ale po prostu w pewnym momencie mogłem ręcznie wskazać programowi folder z grą (wcześniej pojawiał się błąd).
Odpowiedz
Należę do pasjonatów tej gry. Wielokrotnie grałem aż w końcu przeszedłem raz na poziomie normalnym.
Jestem w trakcie sprawdzania w tej grze każdego z charakterów dostępnych w grze i potrzebny jest mi do tego program Dale Keeper 2 o którym mowa w tym wątku.
Nawet nie wiecie jak śmieszny jest to problem. Przeczytałem sobie treść problemu. Poczytałem sobie menu programu i znalazłem nazwę Installation Directory i kliknąłem. Tam zmieniłem nazwę folderu w którym mam grę i działa.
Problem zauważyłem dziś. Przyczyna była śmieszna bo,... na dysku gdzie trzymam grę to kilka tygodni wcześniej zmieniłem nazwę folderu gdzie trzymam grę bo lepiej wyglądało. xD xD xD
Odpowiedz
← Icewind Dale

Dale Keeper - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...