[Dragon Age: Początek] Prezenty

W Denerim, jakiejś Hebran można ukraść Tiarę, która też jest prezentem.
Odpowiedz
Z tego co zauważyłem tiarę warto dać Shale, dostaje się +4 , w innych przypadkach tylko +1 ...
Odpowiedz
Ilośc otrzymanych punktów, zelaży też od tego, ile się ich posiadało w chwili wręczania prezentu.
A tak w ogóle, prezenty dla Mabari. Przecież nie ważne, czy mamy go od początku gry (Człowiek Szlachic), czy zdobywamy po wykonaniu zadania w Ostagarze, to i tak mamy z nim +100. Chyba że można je stracić, albo Mabari zdobyty z DLC ma mniejszą ilośc, tego akurat nie wiem. W sumie chyba jedyna okazja do "stracenia" tych punktów poparcia u psa, była wieża kręgu, w pustce. (Opcja by go kopnąć)
Odpowiedz
Chociaż tego nie próbowałem, a inne opcje związane z jego obrażaniem czy tego podobnym i tak nie dają oczekiwanych rezultatów.
Odpowiedz
Jeśli w Redcliffe zwerbujesz Lloyda do straży Bella (barmanka) sprzeda ci dodatkowe wino.
Odpowiedz
Loghain jako przyjaciel? a on nie jest czasami naszym wrogiem? niech ktos mi to wytłumaczy
Odpowiedz
W pewnym momencie gry, pod koniec, jest taka możliwość, żeby przyłączył się do drużyny (ktoś inny wtedy odejdzie, ale nie będę spoilerować), ale nie jest to konieczne.

Odpowiedz
Dobrze że od czasu do czasu zaglądam do waszych materiałów , które są super zrobione . W życiu bym nie pomyślał że butelka wina to świetny prezent dla Wynne

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Tych prezentów Złote Kolczyki Wysadzana Klejnotami Branzoleta i Srebrny Pierścien z Głową Demona nie ma u Legnara!!
Odpowiedz
Aaa Tiara to prezent dla kogo??Bo mam w ekwipunku taki prezent.
Odpowiedz
jak otrzymać ten prezent od bezczynnego krasnoluda?znaczy chodzi mi o brylkowca.jak podchodzę do niego z lelianą to nic się nie dzieje,ona nie wspomina o żadnym brylkowcu
Odpowiedz
ok,tyle że jak z nią rozmawiam to jest opcja "co wiesz na temat tego miejsca" oraz "czy możemy porozmawiać". sprawdzę jeszcze dokładniej ale na razie nie teraz bo jestem na Głębokich Ścieżkach
Odpowiedz
W domu Dwyna nai znalazłem miecza Stena? Dlaczego?
Odpowiedz
Żeby znaleźć miecz Stena, Dwyn musi żyć i trzeba od niego wyłudzić klucz. Jest to o wiele prostsze, gdy Sten jest wtedy w drużynie.
Odpowiedz
Rozmawiam z Dwynem przed i po walce w Redclife i za nic nie umiem go od niego wyciągnąć. Wie ktoś kiedy i jak z nim rozmawiać by oddał klucz do skrzyni w której jest miecz?
Odpowiedz
Może nie dostałeś misji od Stena? Dopóki Sten nie poprosi Cię o odnalezienie miecza, dopóty nie będziesz mógł go odzyskać.

Ewentualnie mogłeś opuścić któregoś z poprzednich NPCów, którzy miecz posiadali - udaj się najpierw nad jezioro Calenhad, gdzie tuż na lewo od wejścia do lokacji znajduje się jeden z nich, a następnie, po dokładnej rozmowie z nim, do Gór Mroźnego Grzbietu, gdzie będzie drugi. Dopiero po rozmowie z nimi obydwoma można odzyskać miecz od Dwyna.

Jeśli wszystkie rozmowy się odbyły, a Dwyn dalej nie chce oddać miecza - no to musisz użyć zastraszania. Jeśli się nie powiodło, to trzeba mu zapłacić, bodaj sześć suwerenów. Ewentualnie wziąć ze sobą do drużyny Stena, wtedy odda klucz za darmo.
Odpowiedz
Prezenty właściwe dają postaci po 10p a każdy kolejny jeden mniej aż do 6. Prezenty nie przypisane dają po 5p i jak powyżej spada o 4p wraz ze wzroatem ilości takich podarunków dla danej postaci.
Bonus- uważajcie z prezentami dla shale bo może wystąpić bug, który kasuje nadzwyczajny kamień jeżeli w plecaku mamy jego zwyczajny odpowiednik, naszczęście bodaha można traktować jak magazyn.
Odpowiedz
← Artykuły

[Dragon Age: Początek] Prezenty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...