[MA2] Brak możliwości importowania postaci z jedynki

Zamówił ktoś? Ja zamówiłem w pre-orderze i dziś dostałem. Gra zainstalowała się bez problemu i śmiga aż miło...Ale jest jeden zgrzyt. Gra nie widzi moich starych zapisów z jedynki i nie mogę importować postaci :evil: .
Odpowiedz
Mam edycję kolekcjonerską.

Aby zaimportować, musisz odpalić Launchera (to, co się wyświetla z autoruna, jak włożysz płytę). Następnie wchodzisz w Konfigurację, i po lewej stronie będziesz miał listę zakładek - ostatnia dotyczy wczytywania starych zapisów. Musisz tam wskazać folder, w którym je przechowujesz. Domyślnie jest to C://Documents and Settings/Moje Dokumenty/BioWare/Mass Effect/Save. Nie wiem, czy wskazanie folderu "BioWare" albo "Mass Effect" też działa, ale myślę, że tak. Kiedy już to zrobisz, podczas startu nowej gry pojawią ci się pliki zapisu - po jednym na każdy ukończony playthrough jedynki.

Powodzenia i miłej gry!
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Działa!!! Wielkie dzięki .
Odpowiedz
Żaden problem, polecamy się na przyszłość.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
PROSZE POWIEDZIĆE MI JAK SKOPIOWAĆ POSRTAĆ Z MASS EFFECT 1 DO 2
Odpowiedz
na PC
Odpowiedz
A czytałeś w ogóle ten temat? Jak spojrzysz parę postów wyżej zrozumiesz na jakiego głupka wyszedłeś, pisząc pytanie, na które odpowiedź jest 4 posty wyżej w tym samym temacie.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Przy okazji, nasz kolega "WIKTOR" mógł zwrócić uwagę że pisze post z błędami, mógł przed wysłaniem posta, sprawdzić co napisał, chyba że nie był w stanie
Odpowiedz
No Import nie idzie nie wychodzi

zapomniałem morze masz frapsa to nam to pokarzesz dokładniej

wiecie co nie napisaliście że trzeba mieć auto-save z finałowej walki boinaczej nic nie zrobicie. A odwalcie się od mojej ortografi pisze jak pisze i Wiktora też zostawcie
Odpowiedz
Do: Grupa Goście. Wejdź do dokumentów włącz BioWare, włącz Mass Effect 1 i save, przekopiuj wszystko do BioWare, Mass Effect 2, save, ME1 i odpal gre.
Odpowiedz
no troche sie spuźniłeś bo na chomikuj było ale dzienki sory bo kurde analfabeta jestem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia środa, 27 stycznia 2010, 19:58 napisał

Mam edycję kolekcjonerską.

Aby zaimportować, musisz odpalić Launchera (to, co się wyświetla z autoruna, jak włożysz płytę). Następnie wchodzisz w Konfigurację, i po lewej stronie będziesz miał listę zakładek - ostatnia dotyczy wczytywania starych zapisów. Musisz tam wskazać folder, w którym je przechowujesz. Domyślnie jest to C://Documents and Settings/Moje Dokumenty/BioWare/Mass Effect/Save. Nie wiem, czy wskazanie folderu "BioWare" albo "Mass Effect" też działa, ale myślę, że tak. Kiedy już to zrobisz, podczas startu nowej gry pojawią ci się pliki zapisu - po jednym na każdy ukończony playthrough jedynki.

Powodzenia i miłej gry!


Dzięki ziomek wszysto działa Pozdrawiam !
Odpowiedz
Jeśli ktoś ma problem (u mnie na Orgin) bo po uruchomieniu konfiguratora gra nie odpala a zwykłe przekopiowanie nie działa to trzeba w ME2 w folderze /save/ najpierw utworzyć folder /ME1/ i dopiero tam przekopiować swój stary profil.
Odpowiedz
← Mass Effect

Brak możliwości importowania postaci z jedynki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...