[The Elder Scrolls IV: Oblivion - Knights of the Nine] The Elder Scrolls IV: Oblivion – Knights of the Nine - solucja

mam problem z butami krzyzowca. podchodze do tej gosciuwy zagaduje do niej i jest jeden temat:PLOTKI. niewiem co mam zrobic wykonalem po kolei zadania: Helm,kirys,rekawice,tarcza i bulawa na kodach bo juz niewiedzialem co z tymi butami. za pomoc z gory dzienkuje
Odpowiedz
Zadanie ze zdobyciem butów dostaniesz od jednego z rycerzy w Krypcie pod Opactwem Dziewięciorga. Udajesz się do Avity. Możliwe, że nie rozmawiałeś na temat butów z Sir Casimirem. Możliwe, że nie rozmawiałeś z Avitą - na screenie w solucji pokazałem jak wygląda. Ta opcja dialogowa musi się pojawić w rozmowie z nią - strzelam, że ominąłeś gadkę z sir Casimirem, tj. nie wyczerpałeś wszystkich opcji dialogowych z nim.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
dzięki całe życie przeleciało mi przed oczami gram w oblivion od 4 lat
Odpowiedz
Jeśli wypadniemy w niełaskę dziewięciorga wystarczy odbyć raz jeszcze pielgrzymkę do kapliczek.
Odpowiedz
to zadanie z tarczom całkowicie spartoliłeś z numeracją tych skrzyń i wyszło ci o jedną za dużo
Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls IV: Oblivion - Knights of the Nine] The Elder Scrolls IV: Oblivion – Knights of the Nine - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...