[The Elder Scrolls IV: Oblivion] Gildia Złodziei

Supcio, wszędzie szukałem jednej akurat misji a tu mam wszystkie fajnie opisane i za darmo!
Odpowiedz
Nie mogę zrobić misji z pierścieniem Allesji Caro. Jak się zakradam w nocy to nie ma pierścienia w szkatułce
Próbowałem wytrychem, kluczem i nic... Pomoże mi ktoś?
Odpowiedz
http://www.uesp.net/w..._Heirloom#Bugs

Według tej strony jest to popularny bug. Zgodnie z tym, co tam jest napisane, to wszedłeś do zamku z tym zadaniem, podczas gdy hrabina była na comiesięcznej wycieczce do Chorrol (od 15 do 17 każdego miesiąca) i w związku z tym pojawia się bug, gdzie hrabina nigdy nie włoży pierścienia do szkatułki. I podane są 4 rozwiązania:

* Jedno rozwiązanie polega na tym, aby zapytać hrabiny gdzie trzyma pierścień. Następnie poczekać aż pojedzie do Chorrol, aby odwiedzić matkę i powróci do Leyawiin. Po tym powinna poprawnie umieścić pierścień w szkatułce kiedy śpi. Jednakże to rozwiązanie nie jest sprawdzone.
* Przeładować grę i przełączyć się na inny aktywny quest (nie jest sprecyzowane czy tylko przełączyć czy jeszcze go rozwiązać), a pierścień powinien pojawić się w szkatułce.
* Załadować jakiegoś starszego save'a (to rozwiązanie sucks, wiem).
* Bug zostaje naprawiony przez Unofficial Oblivion Patch, ale jako że nie jest on spolszczony, to osobiście nie polecałbym go wgrywać, bo najprawdopodobniej polskie napisy zastąpione zostaną angielskimi. No chyba że masz anglojęzyczną wersję gry, to zacznij to od tego rozwiązania


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dzięki! Pomogło mi to, ale miałem trochę inny problem. Ja tam się zakradłem jak ona dopiero szła spać i się za nią skradałem (mam czar niewidzialność). I dla tego jak się położyła spać to nie było pierścienia. Więc zrobiłem trochę jak napisałeś, ale wszedłem do zamku dopiero o 1 w nocy i jak już spała to był pierścień
Odpowiedz
Mam problem z zadaniem największy skok kiedy jest to krzesło do czytania to nie mogę na nim usiąść.
Odpowiedz
http://www.uesp.net/w...ate_Heist#Bugs

Cytat

* The most serious problem is that when you activate the chair, you do not actually sit down. This bug is actually a consequence of an animation problem triggered by the end of the Umaril the Unfeathered (part of the Knights of the Nine mod). This cutscene freezes at this point and you never receive the scroll. There are no known fixes other than installing the unofficial patch.


W skrócie, według tego jest to błąd spowodowany przez jeden z modów Knights of the Nine. I piszą, że nie ma innego rozwiązania, jak zainstalować nieoficjalne patche. Niestety są one w wersji angielskiej, więc nie jestem w stanie powiedzieć czy będą kompatybilne z polską wersją językową. Najlepiej skopiuj gdzieś swoje savy, wgraj patcha i jak będzie coś nie tak, zawsze możesz reinstalować grę.

Patch


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
mam problem z misja Strzała Uwolnienia. Mianowicie Szary Lis ma na mnie czekać w chacie Malintusa Antiusa, w Chorrol jednak nie ma go tam... coo robić?
Odpowiedz
http://www.uesp.net/w...trication#Bugs

Według tego musisz udać się do domu Helviusa Cecii w Brumie, gdzie spotkał się z tobą podczas wykonywania 'Przymykania Oka'. Gdy zdobędziesz strzałę, Szary Lis nadal będzie w Brumie, nie w Chorrol.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
ja mam problem tego typu iż : aktywowałem tą klepsydre wystrzeliłem tą strzale uwolnienia i sie to przejscie do kwater ukazalo lecz pisze ze wytrychem nie otworze trzeba klucze.. ale nie wiem jakiego klucza bo straznikom podpierdzielam i to nic nie daje.... powie ktos o jaki klucz chodzi???
Odpowiedz
Dziękuje game exe :-) Przydało się :-) pozdro dla Lav :*
Odpowiedz
Zapomnieliście o jeszcze jednym sposobie dołączenia.

c)

Zbierz kilka tysięcy septimów i poczekaj w ogrodzie, w którym codziennie stawia się człek od przyłączania, aż przyjdzie, a następnie dawaj mu łapówkę ile się da, potem zapytaj o Grey Foxa. Rozpocznie się test. Buggy way to join.
Odpowiedz
Jak jest się mistrzem gildii można coś w niej robić? rekrutować albo coś? jakieś rzeczy z nia zwiażane?
Odpowiedz
Nic poza kapturem Szarego Lisa i jakimiś pierdołami we własnej komnacie w gildii. To Oblivion, nie Torment


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Hej, mam problem, a mianowicie w ostatniej misji jak mam usiąść na krześle do czytania i dostać zwój, to siadam i... Nic się nie dzieje. Przychodzi jakaś postać która zastyga w bezruchu i nie mogę się ruszyć, tj. ani zejść z krzesła, ani włączyć eq. Czekam, czekam i nic. Wie ktoś jak naprawić ten błąd? Proszę o odpowiedź, bo internet jeszcze nie zna odpowiedzi na moje pytanie.
Odpowiedz
mam problem bo siadłam na tym stołku i nic nie moge sie ruszyc oni nie przynoszą nic nic sie nie dzieje co robić ja siede oni stoja po angielsku jakies krzyki czasami słychać i nic nie moge dalej zrobić wsystko wykonałam jak należy prosze POMOCY POMOCY CO MAM ZROBIC WCZYTUJE GRE DO MOMENTU KIDY WCHODZE DO TEJ BIBLIOTEKI PO ZWÓJ WYSWIETLA SIE KOMUNIKAT PRZY KRZESLE ZEBYM NIC NIE MÓWIŁA TYLKO CZEKAŁA TO SIADAM CZEKAM I NIC SIE NIE DZIEJE A JA NIE MOGE SIE RUSZYC RANY CO TO JEST POMOCYYYYYYYYYYYYYYY PROSZE POMÓC D Z I Ę K U J E
Odpowiedz
dobra już wiem nooby
Odpowiedz
To powiedz. Może się komuś przyda. Nie mój interes, bo Oblivion mnie raczej ziębi, niż grzeje. Nie grałem złodziejem, więc nie miałem okazji napotkać problemu, a powtórki nie planuję. Ale może tak, dla dobra ludzkości...
Odpowiedz
jestem w trybie skradania i strażnicy mnie i tak zaczynają atakować nawet jak nie zrobi kroku
Odpowiedz
Miałem ten sam problem, kapłan zatrzymywał się i aktywowała się muzyka "walki". Na necie jedynie udało mi się znaleźć, to że trzeba zainstalować unofficial patch. Nietrzeba nic takiego robić. Pokombinowałem trochę i gdy usiądziemy na krześle to możemy tylko zrobić 2 rzeczy. Zmieniać tryb kamery oraz wchodzić w tryb skradania. Wystarczy podczas siedzenia na krześle wejść w tryb skradania(u mnie "lctrl" ) i kapłan normalnie do nas podchodzi.
Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls IV: Oblivion] Gildia Złodziei - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...