[Baldur's Gate] Kody

Jak mam to zrobić w Enhanced Edition?
Odpowiedz
W sensie edytować ten plik, bo próbuję i mi nie działa. Plik Baldur.ini pewnie wygląda teraz trochę inaczej, jest kilka 'Game Options' itp.
Odpowiedz
Gdzieś w "program options" dodaj linijkę:

	'Program Options',	'Debug Mode',	'1',


Powinno działać po staremu.
Odpowiedz
A jeśli mam "Opowieści z wybrzeża mieczy" to jak to zrobić?
Odpowiedz
Chyba dodatek nic w tej kwestii nie zmienia, tzn. plik nazywa się tak samo i trzeba dodać tę samą sekwencję.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zmienia i to dużo. Zamiast [Game options] jest [Program options]. Gdzieś znalazłem, że też zadziała. "Cheats=1" nie działa. Próbowałem już i "Debug Mode=1" i "debug mode=1" ,i "cheats=1"(w Cieniach Amn wielkość litery coś zmieniała, miałem nadzieję że tu też). Ciągle nie działa.
Odpowiedz
No to pod "Program Options" wpisz:

Cytat

Debug Mode = 1


Zwróć uwagę na spacje między znakami. Pamiętaj o zapisaniu zmian w pliku.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
W internecie znalazłem inne "baldur.ini" i jest OK. Wszystko już działa. Dzięki za pomoc Courun Yauntyrr.
Odpowiedz
A co zrobić, gdy nie mogę zapisać pliku "Odmowa dostępu"?
Odpowiedz
mam problem, przeszukałem cały Ten Komputer i nie ma NIGDZIE takiego pliku jak Baldur.ini, może ja mam jakąś nowszą wersje czy coś, pomoże ktoś? mam BG:EE bez modów i niczego, czystą gre (jedynie z ustawieniami i Save'ami
Odpowiedz
Powinien być tutaj:

Cytat

C:\Users\"your user account"\Documents\Baldur's Gate - Enhanced Edition\baldur.ini
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
okej mam i dopisałem ale jak włączam gre i wciskam ctrl tab to nic się nie dzieje
Odpowiedz
Trzeba wcisnąć CTRL ze SPACJĄ. Eh, chyba trzeba będzie ten artykuł przebudować, by obejmował EE.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ej ludzie jak otworzyć konsole w Baldurs Gate 1 Opowieści z Wybrzeża mieczy bo nie wiem
Odpowiedz
W głównym folderze z BG jest plik Bldur trzeba w nim dodać linijke z Game Options i dopiero linijke cheats jak nie ma linijki gam options

ctrl-c
[Game options]
Cheats=1
Odpowiedz
Dodatek Opowieści z Wybrzeża mieczy nic nie zmienia trzeba poprostu dodać tą linijke a potem w grze ctrl i tab i wpisujesz komende
Odpowiedz
← Artykuły

[Baldur's Gate] Kody - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...