[Diablo II] Najemnicy

Calkowicie sie nie zgadzam co do najemnika z aktu drugiego. Wedlug mnie to zdecydowanie najlepszy najemnik, wlasnie ze wzgledu na aure (mowie tutaj tylko o najemniku z aura "MOC"). Dla takiego Palladyna czy Barbarzyncy to cos idealnego. Danie jeszcze najemnikowi odpowiedniej broni (kose Zaplata Zniwiarza - Miazdzyciel z szansa na rzucenie zniedolezenia) czyni go pomocnikiem z calkiem niezlymi obrazeniami + premia do obrazen + bardzo przydatnymi debuffami.
Odpowiedz
"Zdecydowanie najgorsi najemnicy w całej grze" - ha śmiech na sali normalnie, ta są najlepsi najemnicy i ci z 3 aktu się kryją przy nich, z odpowiednim ekwipunkiem ich dmg sięga 12k wiec nie jest wcale mało, bardzo dobra aura jest holy freeze
Odpowiedz
...też mnie zdziwił ten text: "Zdecydowanie najgorsi najemnicy w całej grze", a na Battle.necie 90% osób z nim lata... moja pułapkowa zabójczyni go wynajmuje z aura do obrony, najemnik ma 2000 życia i 8000 obrony (80lvl), a będzie dużo więcej jak znajde lepszą zbroje, razem z przywołanym Mistrzem Cieni to "nieśmiertelna tarcza". Nekromanta-przywoływacz + ten najemnik z aura walka i w sumie szkielety dostają spory bonus do dmg,... dla wojownika np. z aurą chłodu,... nie widze innej opcji, dla każdej postaci można dopasować tego najemnika....

Zdecydowanie najlepszy najemnik w całej grze
Odpowiedz
Najemnicy z 1 i 3 aktu maja pewien problem bo jeżeli są blisko wroga to nie nawalają tylko uciekają jeżeli są atakowani.Natomiast ci z 2 i 4 aktu łatwiej zwykle giną ale przynajmniej umożliwiają ucieczkę częściej.
Odpowiedz
Kiedyś, pamiętam, w danej lokalizacji poziomy najemników w momencie zakupu były stałe(?)
dziś zacząłem grę i widzę, że poziomy przy rekrutacji rosną wraz z poziomem postaci.
Był na to fix/patch czy źle pamiętam?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_dawno nie grałem* dnia piątek, 22 maja 2020, 12:19 napisał

Kiedyś, pamiętam, w danej lokalizacji poziomy najemników w momencie zakupu były stałe(?)
dziś zacząłem grę i widzę, że poziomy przy rekrutacji rosną wraz z poziomem postaci.
Był na to fix/patch czy źle pamiętam?


W momencie naboru widzisz ich poziom, ale awansują wraz z tobą, bo mają swój pasek doświadczenia.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
@Courun Yauntyrr nie o to mi chodzi. Jak napisałem - moment zakupu, np:
łuczniczki można było kupić, powiedzmy, na poz 3-8 w dowolnym momencie gry (tak to pamiętam)
Aktualnie jest, że ich widoczny poziom w momencie naboru nie jest stały i się zmienia z poziomem gracza. To nie ma nic wspólnego z ich paskiem doświadczenia, bo to moment przed naborem.
Odpowiedz
← Artykuły

[Diablo II] Najemnicy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...