[Opowiadania] Dobry Drow

Znamy Niezłe jest... Całkiem
Ale mógłbyś napisać coś nowego
Odpowiedz
Jestem na to za leniwy. Przyjdzie czas, to coś naskrobię. A teraz nie marudź.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Mat, to nie fair, by dwa razy wklejać to samo opowiadanie... Jeszcze tronowcy zaczną papugować i co wtedy? Naroi się od gniotów (nie twierdzę, że to tutaj to gniot) i będzie kica, nie fan works...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
a ja powiem, że jak na mój gust to było najlepsze podanie ever


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Ja nie odważę się powiedzieć, tudzież napisać, że najlepsze, bo nie czytam wszystkich, ale to jest rzeczywiście bardzo dobre. Przypomina mi trochę swoim stylem powieść Miroslava Żambocha "Na ostrzu noża", chociaż za mało porywa. Mimo to po przeczytaniu wyobraziłem sobie Koniasza w czarnej skórze ;]
Odpowiedz
← Fan Works

[Opowiadania] Dobry Drow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...