[MA1] Mass Effect – łatka i dodatek w końcu dostępne !


Firma CD-Projekt, dystrybutor Mass Effect na terenie Polski, z ulgą poinformowała, że dostępny jest już do ściągnięcia rodzimy patch do tejże gry, wraz z darmowym dodatkiem Bring Down the Sky. Łatka oznaczona numerkiem 1.0.1a, wprowadza szereg zmian usprawniających, a co za tym idzie, umilających rozgrywkę.

Przy okazji dystrybutor przeprosił wszystkich fanów produkcji, za tak długie oczekiwanie (kilka miesięcy) na możliwość pogrania w mini-rozszerzenie oraz podziękować za ich iście anielską cierpliwość.

W Bring Down the Sky ponownie wcielimy się w skórę dzielnego komandora Sheparda, któremu tym razem przyjdzie się potykać z batariańskimi zamachowcami. Otóż owi terroryści wymyślili sprytny i szatański plan, który jak zwykle zagrozi setkom istnień ludzkich. Skierowali asteroidę X57 na kurs kolizyjny z planetą Terra Nova w systemie Asgard. Jak zwykle tylko dzielny bohater i jego załoga może uratować ten glob przed niechybną zagładą, wyłączając silniki napędzające planetoidę.

Rzekomą łatkę wraz z rozszerzeniem możecie pobrać stąd. Idealny prezent na mikołajkowy wieczór?

Odpowiedz
Hurra! Nareszcie można ściągnąć ten dodatek dla polskiej wersji.

Mam małe pytanie: Czy po zainstalowaniu trzeba mieć ukończoną grę, aby zagrać, czy uszkadza ona save'y w środku gry, czy trzeba zaczynać od początku? Trochę zagmatwane to, co napisałem, ale mam nadzieję, że da się zrozumieć.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
A mam małe pytanko,czy ten dodatek działa na konsoli Xbox 360? Mam oryginalną gierkę, z Angielskim Dubbingiem, i Polskimi Napisami
Odpowiedz
← Mass Effect

Mass Effect – łatka i dodatek w końcu dostępne ! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...