[Fable] Fable 2 – informacji kilka


Po wczorajszym ujawnieniu daty premiery, nadszedł czas na przedstawienie limitowanej edycji kolekcjonerskiej i zdradzenie, czym jest tajemnicze "coś z innego świata". O czym mowa? Oczywiście o Fable 2, jednym z najbardziej oczekiwanych RPG'ów tego roku.

Mimo że sieć była zalewana przez studio Lionhead kolejnymi informacjami, to data premiery i zawartość limitowanej edycji wciąż były nieznane. Teraz już wszystko jest jasne.

Fable 2

Premiera w Stanach Zjednoczonych wyznaczona została na 21, a w Europie na 24 października. W skład limitowanej edycji wchodzą takie dodatki jak:

  • DVD z materiałami o tworzeniu gry
  • Bonusowa zawartość z "czymś z innego świata". Mowa tu o postaci... Master Chiefa
  • Kod na 48 godzin złotego XBL
  • 5 ozdobnych kart
  • Figurka Hobbe
Odpowiedz
Słucham? Master Chief? TEN? Ten MC z Halo? Mogę zrobić tylko jedno: kupić Fable 2 w wersji kolekcjonerskiej.
Odpowiedz
Zawartość fajna, taka "Fable-owata"... Ale pudełko paskudne! Aż żal kłaść takie na półce. ;<
Odpowiedz
Pudełko to będzie mała stalowa skrzyneczka. Nic specjalnego. Wielkość boxa od gry (na Xboxa 360), tylko po prostu trochę szersza... a tak bajdełej - na co mi te karty? Rozumiem - figurka Hobba - postawi się na półce i będzie ładnie kurz zbierał - ale karty? To tak jak te kijowe pocztówki do EK Mass Effect? OK, jedna z tych pocztówek robi mi za zakładkę do książki, a reszta? Co z tym wogóle zrobić?
Odpowiedz
Karty fajne, można poszpanować, ale białe pudełko z facetem i napisem jest szkaradne. xP Nawet jeśli metalowe.
Odpowiedz
. . . Kolekcjonerka jest już moja. Już czuję tą ściereczkę w dłoni kiedy wycieram figurkę Hobba z kurzu...
Odpowiedz
Ładne.
Nie wiem, co Ci się nie podoba w pudełku, Dabu. Ma swoje wewnętrzne "fe".
Karty rzeczywiście bezwartościowe... Jedyny plus to figurka Hobbesa i DVD, bo lubię słuchać Petera.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Nie podoba mi się to, że jest puste, ma brzydkiego faceta na okładce i nie pasuje do reszty. xP
Karty może i bezwartościowe, ale są szpanerskie i można się pochwalić... Ozdobą.

Mam nadzieję, że wersja na PC będzie ładniejsza.
Odpowiedz
Mam nadzieję że wersja na PC będzie w ogóle
Odpowiedz
Na pewno będzie. Skoro jedynka wyszła, to dlaczego sequel nie? Poza tym, na PC zawsze "powiększają" grę i usuwają niedoróbki z konsolowej wersji. ; >

Jestem dobrej myśli.
Odpowiedz
Widzisz, a przykładowo taki GRID więcej kosztował w przeróbkach i tłoczni, niż zarobił z wydania na PC. Podczas gdy na konsolach zyski poszły w setkę milionów. Ale to nie temat na to miejsce ;D
Odpowiedz
aMor, marudzisz XD. Mnie się akurat facet z okładki podoba.
Ja bym się nie spodziewała takich sensacji przy wersji PC. Wolałabym poczekać na sytuację jak przy pierwszym Fable - czekamy na dodatek i wtedy wydajemy na PC.
Aha, i sir Piotruś wymiata.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Fable 2 – informacji kilka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...