Wieści ze Smallville

1 minuta czytania

filmy, smallville

Czas na kolejną porcję informacji odnośnie serialu Smallville, znanego u nas jako Tajemnice Smallville.

W "Persuasion", czyli odcinku walentynkowym, Clark zostaje zainfekowany przez kryptonitowy kryształ, który daje mu moc rozkazywania. Pierwszą "ofiarą" spełniania życzeń zostaje Lois. Będąc z Clarkiem na randce, w wyniku mocy kryształu, postanawia rzucić pracę w Daily Planet i zamieszkać na stałe na Kent Farm. W końcu Clark chciał tradycyjnego związku... Planuje także ślub, co powoduje niemałą konsternację u przyszłego Supermana.

Nie będąc świadomym swojej nowej mocy, Clark przypadkiem mówi Chloe (Allison Mack), iż chciałby, aby jego przyjaciółka miała przez jakiś czas wszystko pod kontrolą. Zgodnie z mocą kryształu ta ostatnia bierze sobie to do serca, a jej celem numer jeden staje się Lois.

Odcinek wyreżyseruje Christopher Petry, zaś za scenariusz odpowiada Anne Cofell Saunders.

Fani z niecierpliwością oczekują blisko dwugodzinnego seansu dwóch odcinków zarazem, czyli "Absolute Justice". Potwierdzono, iż obok Clarka i Green Arrow (Justin Hartley) pojawi się także Marsjanin, którego ponownie zagra Phil Morris. Postać ta pojawiała się wcześniej epizodycznie, za każdym razem ratując głównego bohatera. Podobno sceny z udziałem Morrisa nakręcono także do kolejnego odcinka, "Checkmate", który będzie zarazem drugą częścią dwugodzinnego seansu.

Poniżej najnowszy sneak peack do "Absolute Justice".

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...