Fantastyka w kadrze

Fantastyka w Kadrze #34: Lost-Zagubieni sezon 2

Autor: Mateusz "Lionel" Andrzejewicz · Opublikowano: środa, 4 listopada 2015

Listopad zapowiada się ciekawie pod względem filmowym – duże produkcje i nowe seriale. A doba wciąż ma tylko 24h. Śpi się min. 5h, pracuje 8h, ruch z punktu A do B w sumie zajmuje z 3h, na nie robieniu niczego spędzamy ok. 1h, przygotowanie i zjedzenie posiłków to kolejna 1h, higiena osobista to też 1h, życie towarzyskie to też min. 2h i może w sumie pozostaje na rozrywki kinowe niespełna 3h. I to przy dobrych wiatrach, oczywiście. A przecież nie samym kinem żyje człowiek. Tylko jak to wszystko pogodzić?

filmy, cykl, seriale, fantastyka w kadrze

Ale nie tylko powyższe rozważania, to zagadka życia. Uznany już za kultowy – serial "Lost. Zagubieni" to także była pewna łamigłówka dla połowy globu. Produkcja doczekała się 6. sezonów, a twórcy tak zakręcili fabułą, że ostatecznie nie wiadomo, o co chodziło. A przynajmniej ja zostałem pozostawiony z takim mętlikiem w głowie po tylu latach oglądania. Ale tu nie o moją opinię chodzi, lecz Medivha, który ponownie spojrzał, już nieco bardziej doświadczonym okiem w tematyce Darmy i samej wyspy, posiadając wiedzę z kolejnych sezonów, na tytułowych zagubionych – nie tylko w sensie rozbitków, ale również życiowo będąc na rozdrożu. Oto recenzja 2. sezonu serialu.

lost

(...) Najciekawszym elementem serialu wciąż pozostaje wyspa. Dziwny potwór z dżungli ma swoje cameo, ale póki co pozostawiony jest raczej w spokoju. Koncentrujemy się na odkrywaniu nowych lokacji. Świetną zachętą dla was z pewnością będzie to, że w końcu można się dowiedzieć, co zrobiła Kate, jak Sayid zstąpił na ścieżkę torturowania ludzi oraz skąd Sun zna język angielski, a jej mąż o niczym nie wie. Nieco światła rzucone jest również na kilkudniową nieobecność Claire, podczas której nabawiła się amnezji.

Czytaj dalej...

Fantastyka w Kadrze:

#25 | #26 | #27| #28| #29 | #30 | #31 | #32 | #33

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...