Fallout 3 – Trailer już jest!

Na oficjalnej stronie Fallouta 3 ukazał się po wielu dniach oczekiwania teaser trzeciej już części serii, na którą z pewnością czekało wielu fanów. Wprowadza nas on w klimat świata postnuklearnego, pokazuje fragment zniszczonego miasta, autobusu oraz tajemniczą postać w pancerzu wspomaganym. Cała zapowiedź to pięknie zrobiona grafika, którą warto obejrzeć. Ale czy ujawnia coś z samej gry? Sami zobaczcie!

Fallout 3

Komentarze

0
Gość_* ·
Imo kiepski. teaser wiedźmina też za dużo nie pokazywał, ale przynajmniej była jakaś akcja. No cóż może ja nie znam się na falloucie ale na pewno miałem prawo wymagać więcej niż radja grajacego w zniszczonym mieście i kamery, która przez połowę filmiki pokazuje pusty autobus(?) a potem kawałeczek miasta.
0
Gość_* ·
Rzeczywiście jest tak jak kolega napisał. No chyba że tylko my dwóch tak sadzimy. Mam nadzieję że Bethesda Softworks sprosta ogromnym wymaganiom graczy
0
·
Grafika fajna, tylko niestety nic nie pokazująca. Każdy lepszy grafik mógł zrobić coś takiego samemu. Tylko klimat pozostaje.
0
Gość_* ·
Ciekawy poczatek z wnetrzem autobusu, nowiutki pancerz wspogagany, no i mam nadzieje nowa wdziagajaca fabula (pewnie znow ratujemy swiat albo garstke ludzi:))
Mam tylko nadzieje, ze grafika 3D odda piekno post-nuklearnego swiata gry jak to czynila prosta 2D
PS. bardziej mi sie podobala wejsciowka do dwojki
0
Gość_* ·
Ponoć Stalker ma klimat więc nie widzę problemu aby fallout nie miał ale filmik wciąż słaby xD

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...