wampir_maskarada

Dungeon Siege: Legends of Arana

Dungeon Siege: Legends of Arana
Ocena użytkowników
8,17 Średnia z 9 ocen
Twoja ocena

Grę wydał Microsoft w 2002 roku. Fabuła nie jest za bardzo rozbudowana i nie obfituje w wielkie niespodzianki. Jako typowy hack'n'slash, polecana raczej tym bez większych oczekiwań, którzy szukają dobrze grywalnej pozycji – bo taką "Dungeon Siege" jest. Dostępna jest tylko jedna jedyna rasa i jest nią ów marny człowieczek, którym wszyscy sami jesteśmy na co dzień. Określanie klasy postaci zależy od broni, w którą ją wyposażymy podczas gry (np. jeśli wyposażymy ją w miecz, będzie zyskiwała coraz większy poziom w walce bronią ręczną). Na swe czasy była to bardzo duża zaleta tej gry.

Możliwe jest przyłączenie do siebie towarzyszy, z którymi możemy zwiedzić parę różnych lokacji. Jak na typowego hack'n'slasha przystało, "Dungeon Siege" nie mogło nie zostać wyposażone w dużą różnorodność potworków do pokonania, a także multum różnego rodzaju ekwipunku.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Po dużym sukcesie “Dungeons Siege” oraz zdobyciu przez grę licznych nagród (m.in. za najlepszą grafikę czy innowacyjną grę PC), Microsoft do spółki z Gas Powered Games i Mad Doc Software stworzyli w roku 2003 oficjalny dodatek pod tytułem “Dungeon Siege: Legends of Arana”. Nie jest on w żaden sposób związany z fabułą podstawowej wersji rozgrywki i przenosi nas na kontynent Arany, gdzie przemierzać będziemy zupełnie nowe tereny i spotkamy wielu nowych przyjaciół. No dobrze, przesadziłem z... czytaj dalej...

Galeria Zobacz więcej »

Wideo Zobacz więcej »

Wymagania sprzętowe

  • Pentium III 700MHz
  • 128MB RAM
  • 32MB akcelerator 3D
Wczytywanie...