wow_malfurion
Dragonica

Zniżka w Sklepie Dragoniki

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dobre wieści dla wszystkich grających w Dragonicę. W tę sobotę (16 lipca) zagości w Sklepie Dragoniki tak zwany "flash sale", czyli ograniczona czasowa oferta wysokich zniżek.

flash sale, dragonica, sklep dragonici, zniżka

Jak wydawcy informują:

Jeżeli kończą ci się drobne, bo wydałeś wszystko na lody, nie martw się, ponieważ tej soboty mamy niezwykłą ofertę na wszystkie przedmioty w Sklepie Dragoniki. Tylko przez kilka godzin będziesz mógł zakupić jakikolwiek przedmiot 20% taniej. To doskonały czas, aby nagromadzić sobie rzeczy, które kupujesz regularnie, a jeszcze lepszy, żeby zakupić ubranie czy inny specjalny przedmiot, o którym zawsze marzyłeś!

Czemu by nie wziąć pary Okularów Przeciwsłonecznych (Sunglasses), Letniego Stroju (Summer Outfit) czy zostać epickim magiem ze Strojem Czarnoksiężnika (Sourcers Outfit)! Pamiętaj – WSZYSTKO kosztuje 20% taniej!

Wyprzedaż będzie miała miejsce między 14 a 18 czasu GMT+1. Aby dostać się do sklepu, kliknij jego ikonę w prawym dolnym rogu ekranu, gdy jesteś w grze.

Dragonica

Nowe lochy w Dragonice!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dragonica, darmowa gra online w stylu mangi od portalu gPotato.eu, może pochwalić się kolejną atrakcją dla graczy. Od niedawna Europejskie wersje Dragonici oferują nowe lochy, Świątynię Wody, dostępne dla wszystkich graczy i polecane dla tych, którzy znajdują się na poziomach 26-30. Jeśli to Wam nie wystarczy, to czytajcie dalej: już niedługo na nowo otwarte zostaną Lochy Drakos, polecane dla graczy na poziomach 58-65.

Dragonica

Halloween w Dragonica

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Ciężko znaleźć grę MMO, która nie zrobiłaby absolutnie nic w taki mroczny dzień, jakim jest Halloween. Dragonica także nie jest wyjątkiem. Większe miasta w grze zostały lekko stuningowane za pomocą licznych dyń, lampionów i innych dekoracji. Dodano nowe zadania, umożliwiające zdobycie specjalnych, stylizowanych broni. Po wielu lokacjach buszują nowe bestie, w tym wilkołaki, mroczne dynie oraz wampiry. Impreza trwa od 22 października do 5 listopada. Jest oczywiście darmowa, jak cała gra z resztą. Życzymy miłej zabawy!

Dragonica Dragonica
Dragonica

Dragonica kończy otwartą betę

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Po bardzo długim czasie trwania, otwarta beta gry MMO Dragonica dobiegła końca. Wraz z wejściem w życie dodatku Tales of the Damned gra otrzymała sporo poprawek oraz nowych funkcji, m.in. obsługę kontrolerów konsolowych, zadań, obszarów oraz spory turniej gildii. Gala Networks zapewnia, że testerzy zachowają swoje dotychczasowe postacie oraz że Dragonica nadal będzie darmowa. Więcej informacji oraz klienta do gry znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji.

Dragonica Dragonica
Dragonica

Pierwszy dodatek do Dragonica

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

gPotato Europe z dumą ogłasza, iż ich gra MMO Dragonica otrzyma w październiku swoje pierwsze rozszerzenie. Tales of the Damned doda trochę nowości w postaci chowańców, podwyższenie maksymalnego poziomu do 65, nowy turniej dla gildii, nowe obszary oraz obsługę pada. Rozszerzenie będzie oczywiście darmowe i zostanie zainstalowane automatycznie.

Dragonica Dragonica
Dragonica

Nowe lokacje w Dragonice

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wczoraj gracze Dragonici dostali od twórców gry nową lokację do zwiedzania. Mowa tu o Kundara Dungeon, która jest lochem dla wysokopoziomowych graczy, inspirowanym południowoamerykańską mitologią.

Dragonica

W przeciągu kilku tygodni pojawi się także druga lokacja – Van Cliff Manor. Jest to mroczny loch dla doświadczonych graczy. Śmiałkowie będą walczyć tam z armiami nieumarłych w kamiennym labiryncie, usianym pułapkami. Oprócz tego czekają tam na nich potężni bossowie, włączając w to Drakulę, Wilkołaka, Gargulca – Strażnika Bramy i na końcu ogromnego i straszliwego Kościanego Smoka.

Dragonica Dragonica

Nadchodzący update doda również zwykłe i bohaterskie misje, które odkryją przed wami tajemnicę skorumpowania Dr. Farrela przez wiedźmę Paris. Oprócz tego pojawią się poprawki interfejsu, osobiste karty postaci dla graczy, nowe bronie i przedmioty oraz sprawdzenie rezultatów na mapach misji. Wszystko to pojawi się wraz z aktualizacją wczesną jesienią 2009.

Dragonica

Dragonica otwarte beta testy

Dodał: , · Komentarzy: 4

MMORPG Dragonica od Gala Networks z dniem wczorajszym wszedł w fazę otwartych beta testów. W związku z tym możliwe jest ściągnięcie klienta całkowicie za darmo. Wystarczy udać się na oficjalną stronę gry i założyć konto. W związku z tym wydarzeniem w rozwinięciu newsa znajdziecie kawałek przetłumaczonej przez Tarameliona i mnie informacji prasowej.

Tymczasem obejrzycie jeszcze:

  • 1 strona
Wczytywanie...