Dragon Age 4

Po niechlubnej serii porażek BioWare zdecydowanie nie składa broni i stara się wysłać czytelny sygnał, że pogłoski o powolnej śmierci studia są mocno przesadzone.

dragon age iv

Tak przynajmniej twierdzi Casey Hudson, czyli jeden z ojców serii "Mass Effect", obecnie zasiadający na stanowisku głównego menedżera firmy. Developer zdradził, że różne oddziały zespołu pracują obecnie nad kilkoma dużymi i ambitnymi projektami, których szczegółów w tej chwili nie może zdradzić, gdyż mają one łatkę "supertajnych".

Dragon Age 4

Tevinter. Niegdyś najpotężniejsze z ludzkich imperium, którego władza rozciągała się nad całym Thedas. Dziś rządząca krajem magokracja z rozrzewnieniem wspomina dni dawnej chwały pograżając się w coraz większej dekadencji. Mimo straty ziem i wojen toczonych z Qunari wciąż są wpływowym państwem mogącym sporo namieszać na politycznej szachownicy kontynentu. Wiedzione przez Archonta Radonisa i podległych mu Magistrów, imperium walczy z kultem Venatori czczącym tajemniczego Starszego. Czyżby do tej odległej krainy miał nas zabrać najnowszy "Dragon Age"?

dragon age 4,dragon age: dread wolf rises
Dragon Age 4

Dzięki wysiłkowi Kotako Jasona Shreiera zyskaliśmy nowe informacje na temat kolejnej części "Dragon Age". Według najnowszych informacji koncepcja rozgrywki uległa zupełnej transformacji i wiele wskazuje, że sytuacja ta może się jeszcze kilkakrotnie powtórzyć. Na chwilę obecną założenia przewidują duży nacisk na aspekt sieciowy, co może się posunąć do utworzenia gry-usługi.

dragon age
  • 1 strona
Wczytywanie...