posiadlosc

Cole

1 minuta czytania

coel
Płeć Mężczyzna
Rasa Duch
Klasa Łotrzyk
Specjalizacja Skrytobójca
Romans Brak
Miejsce spotkania Cole'a można spotkać podczas wykonywania pierwszego głównego zadania związanego z uzyskaniem wsparcia templariuszy lub później w Podniebnej Przystani.

Cole jest niczym kryjący się w cieniu duch, który przemyka niezauważony w tłumie. Potrafi poderżnąć przeciwnikowi gardło, nim ten zda sobie sprawę z obecności Cole'a, i błyskawicznie zniknąć, by nigdy już się nie pojawić. Ci, którzy go spostrzegą, wkrótce zapominają, że go widzieli... Nawet sam Cole nie ma pewności, czy w ogóle istnieje. Jest duchem uwięzionym między niematerialną krainą zwaną Pustką a pogmatwaną rzeczywistością świata materialnego. Czy Cole istnieje naprawdę? Jest człowiekiem czy raczej udającym go demonem, jak sądzą niektórzy?

Cole pewność ma tylko co do tego, że świat jest pełen bólu, a on musi znaleźć sobie w nim miejsce. Ci, którzy pragną przywracać porządek i pomagać bezbronnym, znajdą w nim niezawodnego, choć nieco ekscentrycznego sprzymierzeńca. Ci zaś, którzy wykorzystują swą potęgę w celach egoistycznych, drugi raz mogą Cole'a nie zobaczyć – o ile w ogóle zapamiętają jego wizytę.

cole coel coel
coel

Źródło: dragonage.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...