„Dragon Age 2” – atak tapet!

dragon age 2

Śmiało można napisać, że od kilku dni w branży występuje stan podgorączkowy, spowodowany ogłoszeniem prac nad „Dragon Age 2”. Tu nowe informacje na temat produkcji (niby konkretów jest tyle co kot napłakał, a jednak skutecznie podsycają atmosferę), tam nowe screeny wzbudzające uzasadnione kontrowersje… To jednak dopiero początek, bo słupek rtęci sięgnie zenitu już 17 sierpnia, na targach Gamescom, gdzie zostanie zaprezentowany oficjalny zwiastun tytułu, a wraz z nim kilka konkretów.

Tymczasem jednak choroba stopniowo opanowuje nowe terytoria i nie ma litości. Tym razem postanowiła szturmem zaatakować nasze wypieszczone pulpity, efektem czego są cztery przepiękne tapety, które podesłał, jakże by inaczej, Game Informer. Wszystkie znajdziecie w rozwinięciu newsa.

PS. Jako że nie było wcześniej okazji poinformować w newsie o tym, że w naszej galerii znalazło się osiem nowych obrazków z wyżej wymienionej produkcji, więc, niecnie wykorzystując okazję, pozostaje mi tylko podać to oficjalnie do wiadomości.

Flemeth

dragon age 2, flemeth, tapeta

Głębokie ścieżki

dragon age 2, głębokie ścieżki, tapeta

Pustkowia

dragon age 2, pustkowia, tapeta

Ekran ładowania

dragon age 2, ekran ładowania, tapeta

Tapety Dragon Age 2

Komentarze

0
·
A o mnie nie myślą Gdzie rozmiar 1920x1080?
0
·
A 1440x900 też nie będzie?
0
·
Niestety, złamasy z BioWare przygotowali tylko dwie słuszne, w ich mniemaniu, rozdzielczości :'d Zażalenia musicie przesłać na ich adres w Edmonton

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...