riese

Borderlands 2: Tiny Tina's Assault on Dragon Keep – Zawartość nowego dodatku

Mleko się rozlało. Główny scenarzysta Gearbox Software, Anthony Burch, wyjawił na Twitterze tytuł najnowszego DLC do Borderlands 2Tiny Tina's Assault on Dragon Keep. Prawdopodobnie zrobił to jednak zbyt wcześnie, bo jego wpis został został usunięty, ale gracze – jak zwykle na posterunku – zdążyli zauważyć informację i skopiować towarzyszące jej zdjęcie. Tym samym studio zdecydowało się ujawnić zawartość nowego rozszerzenia. Będzie interesująco, bo dotyczy... sesji RPG!

borderlands 2

"Tiny Tina's Assault on Dragon Keep" wchodzi w skład Season Pass, więc ci, którzy go nabyli, nie będą musieli wydawać na dodatek kolejnych pieniędzy. Reszta będzie musiała wyłożyć na niego 800 MSP lub 9,99 dolarów. Ale być może będzie warto, bo DLC zapowiada się ciekawie. Bohaterowie "Borderlands" biorą udział w sesji Bunkers & Badasses, nieco innej wersji Dungeons & Dragons. Gracze wcielą się w kierowane przez nich postacie, a rolę mistrza gry będzie pełniła Tiny Tina.

"Tiny Tina's Assault on Dragon Keep" zadebiutuje na PC, PS3 i Xbox 360 25 czerwca. Jesteście ciekawi jak będzie wyglądał pomysł twórców "w praniu"?

Komentarze

0
·

Cytat

Bohaterowie "Borderlands 2"


Bohaterowie jedynki, nie dwójki. Na teaserze pokazywali, i tłumaczyli, że grają w czasie gdy obecni herosi biją hordy Handsome Jacka. Co innego, że bohaterowie jedynki będą wcielać się w postacie z dwójki - Brick będzie syreną.
0
·
Nie wiedziałem, że jest w ogóle jakiś teaser Poprawione, dodałem teaser. Dzięki

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...