szczury_wroclawia_szpital

Borderlands 2 – Mechromancer dostępny

"Mechromancer" to pierwsze DLC do "Borderlands 2", dodające nową postać – Gaige. Premiera rozszerzenia została wyznaczona na 16 października, ale...

borderlands 2 mechromancer

...szef Gearbox Software, Randy Pitchford, poinformował graczy na Twitterze, że DLC ukaże się dzisiaj wieczorem. Jest to niespodziewana, ale z pewnością dobra wiadomość, gdyż będziemy mieli okazję zagrać Gaige tydzień wcześniej niż pierwotnie zakładano. Osoby, które zakupiły "Borderlands 2" przed premierą, "Mechromancera" otrzymają za darmo, jednak reszta będzie musiała zapłacić za niego 9,99 dolarów, czyli około 35 złotych. Podziwiać drzewko umiejętności nowej postaci, możecie pod tym linkiem, a w rozszerzeniu newsa znajdziecie gameplay, w którym w roli głównej wystąpi właśnie Gaige.

Więcej filmików z Mechromancerką znajdziecie na kanale IGN.

Komentarze

0
·
Jeszcze nie jest dostępna, będzie dopiero wieczorem. IGN opublikował już gejmplej, though.
0
·
Nie wiedziałem Ja sam nie mam Premiere Club, więc nie mam jak sprawdzić. Wina sklepu muve, który w ramach rekompensaty ma mi dać klucz do DLC za darmo. News zaktualizowałem.
0
·
Warto wydać 30 zeta?
0
·
A wydałbyś 30 zł na nową postać w, powiedzmy, Diablo?

Samo DLC dodaje tylko to, nic nowego do samej rozgrywki, etc. - jako bonus dla przedsprzedaży było okej, ale jako osobny zakup, w mojej opinii się lekko nie opłaca.
To tak jak z tymi postaciami do Last Standa w DoW2:Retribution - też się nie opłacało.
0
·
Tak, ale tam była promocja ;p
0
·
To tu też będzie.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...