AION wzywa swoich bohaterów! Pobierz klienta i wygraj dostęp do fazy beta

2 minuty czytania

Informacja prasowa

aion, beta testy, konto weteran, klucze do wersji beta, nagrody dla graczy, złoty pakiet,

Premiera bezpłatnej wersji AION zbliża się wielkimi krokami! Już 19 stycznia klient gry został udostępniony do pobrania, aby każdy mógł przygotowad się do premiery gry w lutym.

Dla wybranych poszukiwaczy przygód Atreia otworzy swoje bramy już 26 stycznia. Tego dnia rusza zamknięta beta AION, która pozwoli na trzytygodniowe zapoznanie się z bezpłatną wersją gry. Każdy, kto zapisze się do newslettera pod adresem aionfreetoplay.com, weźmie automatycznie udział w losowaniu jednego z pożądanych kluczy do wersji beta.

Wcześniejszy dostęp do gry opłaci się podwójnie: przez udział w zamkniętej becie, testerzy otrzymają automatycznie Konto Weterana do pełnej wersji gry AION. Jeżeli gracz będzie szczególnie aktywny podczas testów beta, otrzyma jeszcze więcej prezentów. Za osiągnięcie poziomu 10, 20 i 30, dzielnym bohaterom przysługiwać będą odpowiednie Złote Pakiety o wzrastającym czasie ważności.

Zamknięta beta dostępna będzie w języku angielskim, niemieckim oraz francuskim, z wyłącznie angielskim suportem tylko na czas trwania testów beta. Wprowadzany wraz z przestawieniem na darmowy tryb rozgrywki Sklep z przedmiotami zostanie otwarty już w czasie trwania testów beta, a gracze będą mogli przetestować go za darmo. Jednak po zakończeniu fazy testowej, wszystkie stworzone postacie zostaną skasowane. Odpowiednie nagrody gracze otrzymają już w pełnej wersji gry AION.

Jakie to nagrody? Wszyscy beta testerzy otrzymają w pełnej wersji gry Konto Weterana. Oprócz tego, na każdego pracowitego gracza czekają dodatkowe Złote Pakiety:

  • Złoty Pakiet 7 Dni + Konto Weterana – Dla każdego uczestnika zamkniętej bety, który od 26 stycznia do 16 lutego osiągnie w grze poziom 10.
  • Złoty Pakiet 15 Dni + Konto Weterana – Dla każdego uczestnika zamkniętej bety, który od 26 stycznia do 16 lutego osiągnie w grze poziom 20.
  • Złoty Pakiet 30 Dni + Konto Weterana – Dla każdego uczestnika zamkniętej bety, który od 26 stycznia do 16 lutego osiągnie w grze poziom 30.

Więcej informacji o AION i nadchodzącej darmowej wersji gry znajdziecie pod adresem aionfreetoplay.com.

Komentarze

0
·
Mój antywir twierdzi, że klient gry zawiera w sobie coś niefajnego

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...