Mass Effect w CD-Action 8/2011

Czytano: 1671 razy

Drugiego sierpnia do sprzedaży trafi najnowszy numer miesięcznika CD-Action. Wśród pełnych wersji znajdziemy pierwszą część gry Mass Effect wraz z oficjalnym dodatkiem.

cd action, mass effect

Ponadto, na krążku umieszczono także przygodówkę dla najmłodszych Rayman: Szalone Kórliki 2 oraz obie części przygodówki spod znaku Syberia.

W środku fanów RPG powinien zainteresować obszerny artykuł o nadchodzącej drugiej odsłonie sieciowego Guild Wars, jak też cztery strony o szóstej odsłonie serii Heroes.

Wśród publicystyki warto wspomnieć o tekście "Polegli wiedźmini", który zaprezentuje projekty mniej lub bardziej udanych gier i dodatków o świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego.

Najnowszy CD-Action do nabycia od wtorku w cenie 15.99 PLN.

Udostępnij:
Udostępnij na Blipie Udostępnij na Twitterze Udostępnij na Facebooku
Autor: Courun Yauntyrr
Dodano: czwartek, 28 lipiec 2011

Komentarze

Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się! Nie masz konta? Załóż nowe!



Unikalny kod bezpieczeństwa


Tokar
czwartek, 28 lipiec 2011 (14:51)
Ajjj.. ubiegłeś mnie :| Bywa ;)

Pełna wersja smaczna, grzech nie zagrać, więc kto jeszcze nie miał okazji zasmakować w przygodach komandora Sheparda - marsz do kiosków.
Courun Yauntyrr
czwartek, 28 lipiec 2011 (15:47)
Miałbym nie dać newsa z niezłą kobietą Nornów na okładce? :D Sam się pewnie skuszę, bo w pierwszą część nie grałem a to uczciwa cena.
bosiaxd
czwartek, 28 lipiec 2011 (15:50)
Yay, Syberia też będzie ^^. Kocham tą serię :D.A i w tekście jest "Najnowszy CD-Action do nabycia od wrotku w cenie 15.99 PLN." ... Chyba od "wtorku" :)).


Racja, poprawione ;)
Ati
czwartek, 28 lipiec 2011 (16:05)
Widać, żeś się spieszył, żeby ubiec Tokara z tym newsem, bo jest jeszcze jedna literówka :D "projekty mnij lub bardziej"
Lionel
czwartek, 28 lipiec 2011 (16:36)
O rzesz ty! 'Syberia' to cudeńko! A do tego artykuł o 'GW2'. Nie ma co, trzeba kupić.
krzyslewy
czwartek, 28 lipiec 2011 (16:41)
Szkoda, że tego numeru nie wydali parę miesięcy temu, bo ME już mam. A co do Syberii to niegrałem, ale z tego co widać podobno jest niezła. Może kupię. :8
bosiaxd
czwartek, 28 lipiec 2011 (19:41)
Cytat:

Szkoda, że tego numeru nie wydali parę miesięcy temu, bo ME już mam. A co do Syberii to niegrałem, ale z tego co widać podobno jest niezła. Może kupię. :8


"Niezła" ? "Niezła" ? Człowieku, Syberia (obydwie części) jest wspaniałą serią ^^. Zakochasz się w niej od pierwszego ... hmm ... kliknięcia ? :D Ta gra ma wspaniały klimat, ciekawych bohaterów, a fabuła jest nietypowa przez co wciągająca :). Nie wspominając o zagadkach przy których się namęczysz, a bez poradnika na 100% nie przejdziesz .


Już się nie mogę doczekac 3 części ^^.
Lionel
piątek, 29 lipiec 2011 (07:22)
Cytat:

Już się nie mogę doczekac 3 części ^^.


Ja też.
Gość
środa, 10 sierpień 2011 (11:08)
A mam pytanie, czy te gry są na płytce tylko w polskiej wersji językowej, czy może jest możliwość wyboru na anglojęzyczną?
Courun Yauntyrr
środa, 10 sierpień 2011 (11:12)
ME po polsku. Jeśli chcesz po angielsku, to zajrzyj np. tutaj. Co do Syberii - też po polsku.
Ati
środa, 10 sierpień 2011 (11:36)
W ME można wybrać wersję dubbingową przy instalacji, jak dalej jest nie wiem, bo mi nie chce gra odpalić. :rolleyes:
Lionel
środa, 10 sierpień 2011 (13:17)
Polecam angielską wersję, polski Shepard jest straaaszny.
Obserwator
środa, 10 sierpień 2011 (16:56)
Zgadzam się w pełni z Lionelem ,ale pani komandor jest ok :)
Rekrutacja GameExe