Rozpoczęto zdjęcia do VIII części Gwiezdnych Wojen


Ochłonęliście już po "Przebudzeniu Mocy"? Twórcy najwyraźniej tak, ponieważ na planie kolejnej części "Gwiezdnych Wojen" padł pierwszy klaps i rozpoczęto zdjęcia. Z tej okazji pojawił się też specjalny filmik, trwający całe, emocjonujące 40 sekund.

star wars, star wars viii

W ósmej części, jeszcze pozbawionej podtytułu, ponownie zobaczymy Daisy Ridley jako Rey, Johna Boyegę w roli Finna oraz Carrie Fisher jako generał Leia. Możemy mieć także nadzieję na nieco dłuższy występ Marka Hamilla. Dzisiaj także potwierdzono, że do obsady dołączy również Benicio del Toro i Laura Dern (pamiętacie Dr Ellie Sattler z Parku Jurajskiego?).

Premiera filmu planowana jest na 14 grudnia 2017 roku, a za scenariusz i reżyserię odpowiadać będzie Rian Johnson. Czekacie?

Odpowiedz
Naprawdę świetna wiadomość akurat szukałam informacji na ten temat i trafiłam na to forum
Odpowiedz
Obecność Benicio Del Toro w obsadzie to doskonała wiadomość. No i teraz wiemy, że kolejna część będzie rozgrywała się od razu po końcówce siódmej - bez sporych przeskoków czasowych.
Odpowiedz
Nie podoba mi się że kolejna część wychodzi. Nie mam nic przeciwko kolejnemu filmowi SW, ale nie kontynuacji
Odpowiedz
← Nowości

Rozpoczęto zdjęcia do VIII części Gwiezdnych Wojen - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...