[BGII] Dziwna sprawa




Tą drużynę spotykamy dopiero w tedy gdy zawitaliśmy już w czarowięzach, a przechadzając się między lokacjami w Amn załatwiając wszystkich tych, którzy zaszli nam za skórę, a wykończyć sił nie mieliśmy.
Nagle słyszymy Twoja Drużyna Została zaatakowana, musisz się bronić.
I oto naszym oczom ukazuje się drużyna jak na obrazku powyżej. Następuje taka wymiana zdań. I zaczynają nas atakować. Tylko, że nadal są zieloni. Dla naszej drużyny nie są wrogami. Co więcej zamieniają się w nas. Tzn. Każdy z nich nosi imię członków naszej drużyny. Atakują nas na gołe pięści, nie mają naszego ekwipunku, zdolności, czarów. Dopiero gdy my korzystając z opcji atak i klikając na jednego z nich podejmiemy bójkę, przeciwnicy stają się czerwoni. Rozwalamy ich bez problemu oczywiście.
Pytanie jednak brzmi o co z tym chodzi???? Czy jest gdzieś wyjaśnione kto ich przysyła, może to jakiś dowcip autorów gry, którego ja nie rozumiem. Może w jakiś dowcipny sposób nawiązują do BG1. Kojarzy mi się to jedynie z dopellgangerami z jedynki, ale co to ma wspólnego z 2 teraz. Jeśli ktoś wie lub ma jakiś pomysł co to może być proszę o pomoc w wyjaśnieniu.


Dalej



Kolejna sprawa to pierwsze zadanie w piekle gdzie zdobyć musimy pierwszą łzę Baala. Ma ją Sarewok, a raczej jego upiór. Załatwiamy go i co?

Pokazuje się teks

Nie bądź nie mądra. Viconia by nas nie skrzywdziła.
Wydaje mi się, że to jakiś błąd autorów, ale mogę się mylić. Kolejna sprawa do akt archiwum XXX

Dalej



Kurcze za bardzo nie pamiętam gdzie to jest, ale chyba w jednym z 3 miejsc jakie nam się ukazują gdy zagadamy z elfem i on każe nam znaleźć latarnię miasta elfów na drzewie. Amkheteran czy jakoś tak.
O co chodzi z tą Anath bo to chyba laska i to imie mi świta ale nie jestem pewien. Chyba już gdzieś je słyszałem.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
I - ja zawsze ich zabijałem, ale można spróbować rozproszyć iluzje
III - To Las Tethyru, Ta Anath to narzeczona jednego z naszych towrzyszy z jedynki, który ma chatkę na północnym-zachodzie. On daje nam zadanie uratowania Anath i nam w tym pomaga. Wykonaj je tak jak on Ci każe, a wszystko będzie jasne.

Odpowiedz

Użytkownik Yale'mallis dnia Feb 19 2007, 12:21 PM napisał

III - To Las Tethyru, Ta Anath to narzeczona jednego z naszych towrzyszy z jedynki, który ma chatkę na północnym-zachodzie. On daje nam zadanie uratowania Anath i nam w tym pomaga. Wykonaj je tak jak on Ci każe, a wszystko będzie jasne.

[post="54985"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




AAAA no tak ta od cieni? Musiałem zrobić tego scrrena w jakimś zaćmieniu. Dzięki.
Z tą iluzją to chyba próbowałem, ale nie pamiętam. Napewno zrobię to raz jeszcze na wszelki wypadek.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
co do 2 sprawy to po zabiciu sarevoka łza sama znajdzie się w ekwipunku, a to z Viconią to gadka drużyny która trochę jej nie ufa bo jest drowem.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Dziwna sprawa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...