[BGII] Gdzie szukac magicznych strzał?

Temat jest ogólny, a pytanie małe, więc nie zakładam nowego. Gdzie mogę znaleźć we Wrotach sprzedawcę, który ma duuuuuużo magicznych strzał? U Ribalda kupiłem chyba z 4 kołczany +1 i już mu się skończyły, a co najlepsze, gdy wróciłem po 2 dniach nie uzupełnił zapasów :evil: :? ...

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
W warowni D'Arnise można znaleźć mnóstwo strzał kwasowych i ognistych. W Twierdzy Strażnika w kufrach przewalają się strzały +3. A sprzedawcy? Chyba w Targowie na promenadzie kupców mozna cosik wydłubać...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Wszysko fajnie, tylko pytałem o same Wrota (znaczy się Athkatlię jak słusznie zauważył Hawkwood), a nie okolice, ale i tak dzięki. Wiem już gdzie w najbliższym czasie się udać .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Przejdź się do Pertera – oznaczony jest jako Płatnerz na Promenadzie Waukeen (nad Targiem przygód, nie chodzi o Maahera, choć on też ma trochę), ma największy wybór magicznych strzał.
Potem Areldian.
Bernard.
Jayes (na Promenadzie w nocy przy wschodniej ścianie).
Czarorynkowy sklepikarz (w nocy w Slumsach koło Ilmatera).
łyknij 2-3 mikstury złodziejskiego mistrzostwa i okradnisz wszystkich, a stzrał nie zabraknie do końca gry (chyba że masz Mazzy).
Odpowiedz
Ściągnij sobie edytor save`ów Shadow Keeper. Dorób sobie w nim 1000 strzał i uczciwie odejmij złoto drużynie. Nie będziesz miał oszustwa na sumieniu
I'elamshin d'lil Ilythiiri zhah ulu har'luth jal...


Odpowiedz
Dzięki za wszelkie sugestie. Promenadę już dawno obleciałem. Te najlepsze z d'Arnise zostawiłem na czarną godzinę. Sporo też kupiłem w Targowie. Jeszcze muszę skoczyć do tego kolesia w dzielnicy mostów, bo tam chyba jeszcze jego zapasów nie opróżniłem. Ale jak już gdzieś wspomniałem, sprawę troszkę ułatwił łuk niewymagający strzał .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Krótki Łuk Gassena Strzela gromami jeśli się nie mylę, ale dodatkowo ma jeszcze możliwość korzystania ze strzał.
I'elamshin d'lil Ilythiiri zhah ulu har'luth jal...


Odpowiedz
Nie, w skrzyni w Przytułku, której strzegąbodajże kamienne golemy.
I'elamshin d'lil Ilythiiri zhah ulu har'luth jal...


Odpowiedz
← Baldur's Gate

Gdzie szukac magicznych strzał? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...