Jak podłączyć słuchawki do komputera?

Mam problem. Otóż podłączam słuchawki do wejścia z przodu komputera i nic nic słychać. Pomożecie??
Odpowiedz
Pogmeraj w ustawieniach dźwięku, zobacz czy porty z przodu są aktywowane.
Odpowiedz
Sprawdzałem w panelu sterowania w ustawieniach audio ( mam Windowsa XP z wyglądem Visty) i nic nie znalazłem...
Odpowiedz
Ale jak podłączasz z tyłu kompa to słuchawki działają?

Odpowiedz
Sprawdź, czy masz włączony albo czy nie jest ściszony na maksa głos w słuchawkach. I nie, nie nabijam się, sam tak miałem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dobra problem rozwiązany. Wystarczyło wejść w panelu sterowania w Menedżer Realtek HD Audio i tam w ustawieniach Wejście/wyjście audio kliknąć klucz przy napisie analogowy i odznaczyć drugą i zaznaczyć pierwszą opcje. Słuchawki podłączone są do wejścia z przodu.
Odpowiedz
A więc ja też mam problem...... Tylko że je mam wejście z tyłu do słuchawek i czytając kom. wypróbowałam je...Ale i tak nie mogłam tego zorbić... czy ktoś ma jakieś inne sugestie? Będe bardzo wdzięczna (Nie wstydzie się i walcie śmiało Ja nie gryzę)
Odpowiedz
To tak, też miałem ten problem ale już sam sobie z tym poradziłem. Wchodzisz do Panelu Sterowania, później dźwięk,mowa i urządzenia audio, następnie klikasz dźwięk i urządzenia audio i w zakładce głośność, w tym okienku na dole (ustawienie głośników) klikasz zaawansowane, i w zakładce głośniki wybierasz "Słuchawki stereo".
Wiem że już problem rozwiązany ale może pomogę innym.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mortton dnia niedziela, 25 grudnia 2011, 23:47 napisał

Dobra problem rozwiązany. Wystarczyło wejść w panelu sterowania w Menedżer Realtek HD Audio i tam w ustawieniach Wejście/wyjście audio kliknąć klucz przy napisie analogowy i odznaczyć drugą i zaznaczyć pierwszą opcje. Słuchawki podłączone są do wejścia z przodu.


dzięki wielkie
Odpowiedz
← Karczma

Jak podłączyć słuchawki do komputera? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...