WYSZUKIWARKA
Anders
Czytano: 6012 razy
"To Stwórca tworzy magów. Zakon został zbudowany przez ludzi i to oni mogą go zburzyć."
Anders, lekkoduch i mag-rebeliant znany z "Dragon Age: Początek" oraz "Przebudzenie", zmienił się. Ponaglany przez swojego przyjaciela Justyniana do aktywniejszej walki z Kręgiem Magów, Anders zgodził się użyczyć Justynianowi swego ciała... Tylko po to, by ujrzeć, jak jego wściekłość na Krąg zmienia przyjaciela w demona Zemsty. Teraz Anders toczy umysłowy i cielesny bój o utrzymanie kontroli nad demonem w swym wnętrzu... przynajmniej do czasu, gdy ujrzy Krąg Magów obalony raz na zawsze.
Komentarze
sobota, 26 luty 2011 (18:27)
Przecież Andersa nie było w Origins...
niedziela, 27 luty 2011 (09:53)
Był w dodatku przecież
. Najfajniejsza z nowych postaci ;D.
niedziela, 27 luty 2011 (13:28)
Najwidoczniej samo BioWare nie zna swojego produktu, popełniając taki błąd. 
sobota, 12 marzec 2011 (10:05)
czyli jak dobrze rozumiem ten Anders to połączenie 2 postaci z DA:Przebudzenie Andersa i Justyniana
sobota, 12 marzec 2011 (10:35)
A nie było go przypadkiem w kręgu magów w DA: Origins?
poniedziałek, 11 lipiec 2011 (17:03)
Anders w Przebudzeniu naprawdę był zabawną postacią.Wniósł trochę do mojego życia humoru
.To co z nim zrobiło Bioware woła o pomstę do nieba.Teraz Anders to wieczny maruda, który narzeka jak to jest ciężko być magiem.Został trochę pozbawiony humoru jak dla mnie, ale trzeba przyznać fakt, że jest nawet przydatny.
wtorek, 26 lipiec 2011 (13:08)
Mi się wydaje, że Anders był w DA:O na początku jak się grało magiem. Chyba.
piątek, 29 lipiec 2011 (20:22)
Anders jest fajny, nawet teraz. Tylko trzeba się przyzwyczaic do niego i Justice.I nie było go w DA:O. Tysiąc razy przechodziłam magiem tutorial i go nie było. Pewnie dlatego, że uciekał ten siódmy raz
.

